Mini etek giyen ev arkadaşının frikik verir pozisyonda yatarak bilgisayar işleriyle uğraşmasını fırsat bilen azgın ev arkadaşı hemen genç kızın ayak parmaklarını yalayarak fetiş yapıyor. Çılgınlar gibi güzel parmakları olan seksi kızın parmaklarını yaladıktan sonra altında iç çamaşırı olmadığını fark ederek emen eteğini yukarıya doğru sıyırdıktan sonra yatar pozisyonda arkadaşına arkasından geçirdi. Ev arkadaşının kendisini sikmesinin farkında olan genç kız onun yüzüne bile bakamadan bir an önce işini bitirmesini bekliyor. Azgın erkek hız kesmeden kadını sikmeye devam ederek kadın tepkisiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. İşini bitirdikten sonra odasına giden ev arkadaşının yanına bir gün sonra genç kız tekrar giderek bu sefer onunla tam anlamıyla sıcak bir şekilde yatakta ilişkiye giriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • avatar
  Dilan 3 ay önce

  Götten yapmaya halen cesareti olan var mı ben filmi izlerken götümün acıdığını hissettim. Şeker gibi yalayarak tatmin edecek erkeğe veririm sadece.

 • avatar
  Mert 3 ay önce

  Kadından ben bir şey anlamadım adam arkasına geçmiş hızlıca sikiyor o ise tepkisiz bir şekilde adamın işini bitirmesini bekliyor garip bir film

 • avatar
  Fırat 3 ay önce

  Bende ayak parmaklarını takıntım var süper görünüyor kadın yalamakla doğrusunu yapmış

 • avatar
  Hayko 3 ay önce

  Süper görünüyor etekli haline bayıldım altından iç çamaşırını görsem bile zevk alırdım bu pozisyonda

 • avatar
  Seko 3 ay önce

  Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi